Zváračka CO2 - Zvárací invertor CO2 (MIG-MAG) Electromig 330 Wave AQUA Telwin

Kód: 816062
Neohodnotené
Značka: Telwin
3 221 € 2 684,17 € bez DPH
Skladom
Zvárací stroj CO2 - Zvárací invertor CO2 (MIG-MAG) Electromig 330 Wave AQUA Telwin, s vodou chladeným horákom a chladičom, mikroprocesorom riadený zvárací invertor CO2 (MIG-MAG) 20-300 A, 3x400 V, na zváranie bez plynu s rúrkovým drôtom, tiež na zváranie plynom, zváranie nehrdzavejúcej ocele, hliníka metódou MIG-MAG, spájkovanie. Na zváranie MMA (obalenou elektródou), na zváranie TIG DC/LIFT. Ideálna invertorová zváračka CO2 pre priemysel, karosársku a zámočnícku výrobu. Vyrobené v Taliansku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zváračka CO2 - Zvárací invertor CO2 (MIG-MAG) Electromig 330 Wave AQUA Telwin, zvárací invertor CO2 (MIG-MAG)s vodou chladeným horákom a chladičom, riadený mikroprocesorom, multiprocesné zváranie MIG-MAG (DC, pulzné, pulz na pulz), zváračka FLUX / spájkovanie / MMA / TIG DC-Lift. WAVE OS umožňuje prispôsobenie zvárania požiadavkám zákazníka pre konkrétny prípravok; možnosť sledovania a analýzy vďaka ukladaniu údajov cez USB; zjednodušené nastavenie parametrov SYNERGIC
Maximálna prevádzková flexibilita na použitie v najrôznejších oblastiach použitia, od údržby až po inštaláciu
Je možné zvárať rôzne materiály (oceľ, nehrdzavejúca oceľ, hliník), spájkovať materiály (pozinkovaný plech) špecifickými zváracími postupmi, pri nízkej teplote, zváraní koreňovou metódou MIG, zváraním hliníka a spájkovaných materiálov v režime Pulse a PoP. Možnosť uložiť jednotlivé nastavenia programu.

Mikroprocesorom riadený zvárací invertor CO2 MIG-MAG, Elektromig 230 WaveTelwin, na zváranie bez plynu a s plynom, TIG DC/LIFT, na zváranie obalenou elektródou MMA. Profesionálny stroj pre autoopravovne a zámočníkov.

Invertorová zváračka CO2 pre MIG-MAG, FLUX - bezplynové zváranie s rúrkovým drôtom, pre spájkovanie, pre zváranie obalenou elektródou (MMA), pre zváranie TIG DC-Lift. Zváračka obsahuje multiprocesný invertor pre všetky tieto typy zvárania.
Táto zváračka je určená na širokú škálu aplikácií od použitia pri údržbe až po inštalatérske práce, zámočnícke práce, opravy karosérií, spájkovanie pozinkovaného plechu, zváranie hliníka, zváranie nehrdzavejúcej ocele, režim bodového zvárania.
Hlavné parametre sa zobrazujú na displeji.
Funkcia Burn Back, elektronické nastavenie reaktancie, nastaviteľné trvanie plynu, voľba režimu 2/4 zdvihu, režim point-stack.

WAVE OS - moderné zváracie stroje MIG/MAG označené touto špecifikáciou sú vybavené komunikačným portom USB. Cez tento port je možné uložiť parametre zváracieho procesu. Príklad: Základné parametre zvárania sú na týchto zváračkách nastavené synergicky. To znamená, že nastavíme pevnosť zváraného materiálu, typ plynu, typ zváraného materiálu a zvárač si nastaví parametre sám. Obsluha môže vykonať manuálne korekcie parametrov a následne preniesť nastavené parametre na osobný USB fashdisk prostredníctvom komunikačného portu zváračky. Tieto špecifické parametre sú uložené ako vlastné číslo programu. Prostredníctvom komunikačného portu je možné získať aj ďalšie informácie o prevádzke zváračky a sledovať tak napr. hospodárnosť výroby atď.

 • Po jednoduchej zmene polarity je zváračka pripravená na zváranie MIG-MAG
 • 17 prednastavených synergických programov s možnosťami korekcie
 • Nastaviteľná zváracia prúdová rampa, nastaviteľná elektronická reaktancia, 2/4 zdvih, nafukovanie plynom
 • Pre cievky drôtu max. 15 kg
 • Nastavenie vypálenia
 • Pulzná funkcia, PoP (Pulse on Pulse)
 • Funkcia Scoring-move
 • Vďaka plynule nastaviteľnému zváraciemu prúdu od 20 A je možnéspájkovanie žiadne poškodenie pozinkovaného materiálu pomocou spájkovacieho drôtu
 • Vhodné na koreňové zvary
 • Je možné zvárať aj: oceľ, nehrdzavejúcu oceľ, hliník, zinok
 • Vybavenie: zvárací invertor, kompletný 3 m horák s EURO vodou chladeným hrotom s chladičom

Funkcie ATC (Advanced Thermal Control) funkcia zváračky, ktorá kontroluje a riadi teplotu oblúka pri zváraní tenkých materiálov

Zoznam produktov TU.....

VIDEOtu.....

Technické parametre
Napätie 3x400 V
Príkon 60 %/max 6,7/9,2 kW
Primárny prúd 60 %/max. 10,5/16 A
Napätie pri voľnobehu 63 V
Zvárací prúd 20-300 A

Dostupnosť výkonu - nakladač

pri teplote okolia 40 °C

270 A pri 30 %, 205 A pri 60 %
Zvárací drôt Ø 0,6-1,2 mm
Zvárací drôt z nehrdzavejúcej ocele Ø 0,8-1,2 mm
Zvárací drôt hliníkový Ø 0,8-1,2 mm
Rúrkový drôt FLUX Ø 0,8-1,2 mm
Spájkovací drôt CuSi3 CuAl8 Ø 0,8-1,2 mm
Pre drôtené cievky do 15 kg
Priemer potiahnutej elektródy 1,6-6 mm
Odporúčaná ochrana 16 A
Trieda izolácie H
Pokrytie IP 23
Rozmery 865x390x915 mm
Hmotnosť 49 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Zváračky CO2 (MIG-MAG) Invertorové
Hmotnosť: 70 kg
Napájecí napětí: 3x 400 V
Svařovací metoda: Mig-Mag/Flux/Tvrdé pájení/MMA/TIG DC Lift
Svařovací proud: 20-300 A
Napětí naprázdno: 63 V
Jištění: 16 A
Krytí: IP 23
Váha: 49 kg
Rozměry: 865x390x915 mm
Výkonová využitelnost - zatěžovatel při teplotě okolí 40°C: 270 A při 30%, 205 A při 60%
Primární proud 60%/max.: 10/15 A
Příkon 60%/max.: 6,5/9 kW
Funkce ATC: Funkce svářečky, která kontroluje a řídí teplotu oblouku při svařování tenkých materiálů
Svařovací drát ocel Ø: 0,6-1,2 mm
Svařovací drát nerez Ø: 0,8-1,2 mm
Svařovací drát hliník Ø: 0,8-1,2 mm
Trubičkový drát FLUX Ø: 1-1,2 mm
Pájecí drát CuSi3 CuAl8 Ø: 0,8-1,2 mm
Obalovaná elektroda Ø: 1,6-6 mm
Pro cívky drátu: do 15 kg
VRD: Pro zvýšení bezpečnosti je redukováno napětí na svářecí elektrodě v režimu přerušení sváření na napětí tzv. "bezpečné"

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Telwin je významný taliansky výrobca zváracej techniky a nabíjacej techniky. Alfin Trading s.r.o. - dovozca výrobkov firmy Telwin.

Predstavenie značky výrobcu zváracej techniky a nabíjacie techniky Telwin:

TECHNOLÓGIA A KVALITA

Firma Telwin je držiteľom certifikátu kvality ISO 9001, výrobky sú podrobované vo výrobe a na výstupe dôkladnej kontrole kvality.
Zváračky CO2, invertorové zváračky, invertory CO2, odporové bodovacie zváračky, plazmové rezačky, nabíjačky autobatérií, štartovacie zdroje, štartovacie vozíky firmy Telwin sa stali synonymom pre kvalitu v oblasti zváracia technika a nabíjačiek autobatérií. Zváracia technika Telwin udáva smer vývoja v oblasti zváracích metód a zváracích postupov. Kúpou výrobkov Telwin získate výrobok vysokej technickej úrovne a vysokej kvality.
Všetky výrobky značky Telwin vyhovujú európskej direktíve 2004/40 / EC pojednávajúce o vplyve elektromagnetického žiarenia na pracovníkov. Na pracovisku, kde sa používajú zváračky Telwin sa teda nemusí dodatočne merať intenzita elelektromagnetického žiarenia s ohľadom na hygienu práce. Zváracia technika firmy Telwin dáva záruku zhody práve s direktívou 2004/40 / EC.Tohoto významného úspechu dosiahla firma Telwin v spolupráci s prestížnou univerzitou v Padove, kde získala pre svoje výrobky aj certifikát. Všetky zváračky a nabíjačky autobatérií firmy Telwin vyhovujú normám EN 50445, EN 50444 a EN 50505.Výrobky, ktoré nie sú testované podľa týchto uvedených noriem nesmie od 7/2009 používať certifikačnú značku Európskej únie CE.

Firma Alfin Trading s.r.o.je priamy dovozca produktov Telwin.

 • Čo získate kúpou výrobku Telwin?
 • Získate kvalitný výrobok talianskej konštrukcie, vyrobený talianskou robotickou technológiou s vylúčením "ľudského faktora", s dôslednou výstupnou kontrolou.
 • Konštrukcia moderných elektronických zváračiek, nabíjačiek atd.je výsledok dlhoročnej tradície, spolupráca s univerzitou v Padove, na vývoji sa podieľa niekoľko desiatok vývojových konštruktérov.
 • Firma Telwin vyváža do 120 krajín po celom svete a Alfin Trading s.r.o. je jej významným partnerom v ČR.
 • Výrobky Telwin sú povestné svojou kvalitou a takmer nulovú poruchovosťou.
 • Pri zložitejších výrobkov vykonávame predvedenie a zaškolenie priamo u zákazníka podľa požiadaviek konkrétnej technológie.
 • Pred nákupom výrobku poradíme s výberom vhodného modelu pre potrebu zákazníka.
 • Personál našej firmy sa pravidelne zúčastňuje v Taliansku školenia pri uvádzaní nových výrobkov na trh alebo školenia pre servisných technikov.

Naša firma je držiteľom certifikácie pre opravy najzložitejších elektronických produktov Telwin:
Školenie 2015/ I
Školenie 2015 / II
Školenie 2014/ II
Školeni 2014/ I
Ako dovozcovia držíme skladom 90% náhradných dielov, ktoré podliehajú najväčšiemu opotrebeniu.
Sme schopní dodať akékoľvek ďalšie príslušenstvo zložitých strojov, ktoré nie je v základnej výbave.

VIDEO
Tu sa môžete pozrieť na video do roboticky vybavených prevádzok, skladu, expedície a vývojové pracoviská. Všade vládne čistota a poriadok. To môžeme potvrdiť z vlastnej skúsenosti z niekoľkých návštev tejto firmy. Firemná kultúra je tu na veľmi vysokej úrovni. Spustiť video tu .......  

KATALÓG

V katalógu Telwin (PDF 30 MB) nájdete produkty i kompletné příslušenstvo:

Kompletný katalóg Telwin 2021

Kompletný katalóg Telwin 2020

Kompletný katalóg Telwin 2019

Kompletní katalóg Telwin 2018

Kompletní katalóg Telwin 2017

 NAŠA PONUKA TELWIN:

 • Zváračky co2 (MIG-MAG) Analógové Telwin: klasické zváračky MIG-MAG s trafom, regulácia zváracieho prúdu je riešená prepínačom odbočiek a posuv drôtu je ručne nastaviteľný. Je tu výkonová škála od prevedenia pre kutilov až po dielenské použitie.
 • Zváračky co2 (MIG-MAG) Analógové Telwin pre priemysel: klasické zváračky MIG-MAG s trafom, regulácia zváracieho prúdu je riešená prepínačom odbočiek a posuv drôtu je ručne nastaviteľný. Táto kategória zváračiek je dimenzovaná pre použitie v priemyselných prevádzkach.
 • Invertorové zváračky CO2 (MIG-MAG) pre priemysel a dielenské použitie: Základom týchto zváračiek je invertor (nie je tu trafo). Tieto invertorové zváračky CO2 môžu mať aj výstup pre zváranie MMA (obaľovanou elektródou). Nastavenie zváracieho prúdu sa deje potenciometrom, nastavenie ďalších parametrov sa deje synergicky (automatické nastavenie niekoľkých parametrov pri zadaní zváracieho prúdu, plynu a materiálu) Tieto invertorové zváračky môžu byť vybavené ešte ďalšími funkciami ako pulzným režimom, pulz v pulzu atď.
 • Zváracie invertory MMA: základné prevedenie týchto zváracích invertorov je určené predovšetkým pre zváranie MMA - obalenou elektródou. S týmito zváracími invertory sa dá zvárať aj metódou TIG, ale nie sú vybavené špeciálnymi funkciami pre túto metódu.
 • Zváračky TIG vybavené funkciami pre jednoduché zváranie metódou TIG. Nájdete tu zváracie invertory DC pre zváranie ocelí aj zváracie invertory AC pre zváranie hliníka a farebných kovov.
 • Špeciálne zváracie invertory do ťažkých prevádzok: tieto špeciálne zváracie invertory majú niekoľko prídavných funkcií ako je bezpečné napätie na výstupe pre mokré prostredie, multifunkčný ochranu pre napojenie na elektrocentrály, schopnosť napojenie na dlhé predlžovacie prívody kde môže napájacie napätie kolísať od 100 do 250 V.
 • Plazmové rezačky Telwin: široká škála plazmových rezačiek v invertorový prevedení aj plazmové rezačky s klasickým trafom.
 • Bodové zváračky Telwin: bodovacie zváračky Telwin predstavujú širokú škálu od ručných bodovacích klieští cez karosárske spotterov, "nastreľovacie bodovky" pre jednostranné bodovanie tŕňov, skrutiek a pod. Až po stojanové stacionárne bodovačkami do priemyslu.
 • Trafozváračky Telwin: klasické trafozváračky mnohých prevedení a výkonov, pre domácich majstrov a priemysel.
 • Indukčné ohrievače Telwin - pre zohrievanie skrutiek, pre široké použitie v autoopravárenstve aj.
 • Nabíjačky autobatérií a štartovacie vozíky Telwin: široká škála nabíjačiek pre osobné aj nákladné autá, ťažké stroje, nabíjačky pre gélové a suché akumulátory. Štartovacie vozíky mnohých prevedeniach, klasické aj digitálne.
 • Prenosné batériové štartovacie zdroje: batériové prenosné aj pojazdné štartovacie zdroje 12 V aj 24 V.
 • Konvertory - meniče pre premenu batériového napätia Telwin 12 V = na sieťové napätie 230 V / 50 Hz
 • Náhradné diely: náhradné diely a spotrebný materiál a príslušenstvo pre celý sortiment produktov Telwin.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.