Zváračka CO2 /MMA/TIG Technomig 215 Dual Synergic Telwin

Kód: 816053
Neohodnotené
Značka: Telwin
962 € 801,67 € bez DPH
Skladom

Zvárací stroj CO2 - Zvárací invertor CO2 (MIG-MAG)/MMA/TIG Technomig 215 Dual Synergic Telwin 20-220 A, 230 V, mikroprocesorom riadený zvárací invertor CO2 MIG-MAG, na zváranie bez plynu a s plynom, TIG DC/LIFT, na zváranie obalenou elektródou MMA. Profesionálny stroj pre autoopravárenský a zámočnícky priemysel.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zvárací stroj CO2 - Zvárací invertor CO2 (MIG-MAG)/MMA/TIG Technomig 215 Dual Synergic Telwin, 20-220 A, 230 V mikroprocesorom riadený zvárací invertor CO2 MIG-MAG, na zváranie bez plynu a s plynom,TIG DC/LIFT,pre zváranie obalenou elektródou MMA. Profesionálny stroj na opravu automobilov a zámočníctvo

Invertorová zváračka CO2 pre MIG-MAG, FLUX - bezplynové zváranie s rúrkovým drôtom, pre spájkovanie, pre zváranie obalenou elektródou (MMA), pre zváranie TIG DC-Lift. Zváračka obsahuje multiprocesný invertor pre všetky tieto typy zvárania.
Táto zváračka je určená na širokú škálu aplikácií od použitia pri údržbe až po inštalatérske práce, zámočnícke práce, opravy karosérií, spájkovanie pozinkovaného plechu, zváranie hliníka, zváranie nehrdzavejúcej ocele, režim bodového zvárania.
Zváračka pracuje v synergickom režime - podľa jedného parametra nastaveného operátorom sa automaticky nastavujú ďalšie parametre zváracieho procesu
Tieto prednastavené parametre môže obsluha manuálne korigovať. Všetko sa prehľadne zobrazuje na displeji zváračky.
Hlavné funkcie zváračky: 25 synergických zváracích programov nastavených výrobcom s možnosťou manuálnej korekcie. Na displeji sa zobrazia hlavné parametre.
Funkcia Burn Back, elektronické nastavenie reaktancie, nastaviteľné trvanie plynu, voľba režimu 2/4 zdvihu, režim point-stack
Zvárací stroj možno používať s napájaním z napájacej jednotky s kolísaním napájacieho napätia +- 15 %

FunkcieATC (Advanced Thermal Control) funkcia zváračky, ktorá kontroluje a riadi teplotu oblúka pri zváraní tenkých materiálov

 • Absolútne jednoduchá obsluha vďaka synergickému nastaveniu zvárania. (nastavením hrúbky zváraného materiálu sa automaticky nastavia ďalšie parametre zváracieho procesu) Nastavenia možno ručne korigovať podľa konkrétnych podmienok.
 • Konfigurácia z výroby nastavená na zváranie bez plynu s rúrkovým drôtom FLUX
 • Po jednoduchej zmene polarity je zváračka pripravená na zváranie MIG-MAG
 • 25 prednastavených synergických programov s možnosťami korekcie
 • Nastaviteľná zváracia prúdová rampa, nastaviteľná elektronická reaktancia, 2/4 zdvih, nafukovanie plynom
 • Pre cievky drôtu max. 15 kg
 • Nastavenie vypálenia
 • Funkcia Scoring-move
 • Vďaka plynule nastaviteľnému zváraciemu prúdu od 20 A je možnéspájkovanie žiadne poškodenie pozinkovaného materiálu pomocou spájkovacieho drôtu
 • Je možné zvárať aj: oceľ, nehrdzavejúcu oceľ, hliník, zinok
 • Vybavenie: zvárací invertor, kompletný 3 m horák s EURO koncovkou

Dodatočné parametre

Kategória: Zváračky CO2 (MIG-MAG) Invertorové
Hmotnosť: 22 kg
Funkce ATC: Funkce svářečky, která kontroluje a řídí teplotu oblouku při svařování tenkých materiálů
Napájecí napětí: 230 V
Svařovací metoda: Mig-Mag/Flux/Tvrdé pájení/MMA/TIG DC Lift
VRD: Pro zvýšení bezpečnosti je redukováno napětí na svářecí elektrodě v režimu přerušení sváření na napětí tzv. "bezpečné"
Svařovací proud: 20-220 A
Napětí naprázdno: 78 V
Jištění: 16-32 A
Krytí: IP 23
Váha: 22 kg
Rozměry: 620x260x490 mm
Výkonová využitelnost - zatěžovatel při teplotě okolí 40°C: 180 A při 20%, 100 A při 60%
Primární proud 60%/max.: 15/32 A
Příkon 60%/max.: 2,2/5 kW
Funkce ATC: Funkce svářečky, která kontroluje a řídí teplotu oblouku při svařování tenkých materiálů
Svařovací drát ocel Ø: 0,6-1 mm
Svařovací drát nerez Ø: 0,8-1 mm
Svařovací drát hliník Ø: 0,8-1 mm
Trubičkový drát FLUX Ø: 0,8-1,2 mm
Pájecí drát CuSi3 CuAl8 Ø: 0,8-1 mm
Obalovaná elektroda Ø: 1,6-3,2 mm
Pro cívky drátu: do 15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Telwin je významný taliansky výrobca zváracej techniky a nabíjacej techniky. Alfin Trading s.r.o. - dovozca výrobkov firmy Telwin.

Predstavenie značky výrobcu zváracej techniky a nabíjacie techniky Telwin:

TECHNOLÓGIA A KVALITA

Firma Telwin je držiteľom certifikátu kvality ISO 9001, výrobky sú podrobované vo výrobe a na výstupe dôkladnej kontrole kvality.
Zváračky CO2, invertorové zváračky, invertory CO2, odporové bodovacie zváračky, plazmové rezačky, nabíjačky autobatérií, štartovacie zdroje, štartovacie vozíky firmy Telwin sa stali synonymom pre kvalitu v oblasti zváracia technika a nabíjačiek autobatérií. Zváracia technika Telwin udáva smer vývoja v oblasti zváracích metód a zváracích postupov. Kúpou výrobkov Telwin získate výrobok vysokej technickej úrovne a vysokej kvality.
Všetky výrobky značky Telwin vyhovujú európskej direktíve 2004/40 / EC pojednávajúce o vplyve elektromagnetického žiarenia na pracovníkov. Na pracovisku, kde sa používajú zváračky Telwin sa teda nemusí dodatočne merať intenzita elelektromagnetického žiarenia s ohľadom na hygienu práce. Zváracia technika firmy Telwin dáva záruku zhody práve s direktívou 2004/40 / EC.Tohoto významného úspechu dosiahla firma Telwin v spolupráci s prestížnou univerzitou v Padove, kde získala pre svoje výrobky aj certifikát. Všetky zváračky a nabíjačky autobatérií firmy Telwin vyhovujú normám EN 50445, EN 50444 a EN 50505.Výrobky, ktoré nie sú testované podľa týchto uvedených noriem nesmie od 7/2009 používať certifikačnú značku Európskej únie CE.

Firma Alfin Trading s.r.o.je priamy dovozca produktov Telwin.

 • Čo získate kúpou výrobku Telwin?
 • Získate kvalitný výrobok talianskej konštrukcie, vyrobený talianskou robotickou technológiou s vylúčením "ľudského faktora", s dôslednou výstupnou kontrolou.
 • Konštrukcia moderných elektronických zváračiek, nabíjačiek atd.je výsledok dlhoročnej tradície, spolupráca s univerzitou v Padove, na vývoji sa podieľa niekoľko desiatok vývojových konštruktérov.
 • Firma Telwin vyváža do 120 krajín po celom svete a Alfin Trading s.r.o. je jej významným partnerom v ČR.
 • Výrobky Telwin sú povestné svojou kvalitou a takmer nulovú poruchovosťou.
 • Pri zložitejších výrobkov vykonávame predvedenie a zaškolenie priamo u zákazníka podľa požiadaviek konkrétnej technológie.
 • Pred nákupom výrobku poradíme s výberom vhodného modelu pre potrebu zákazníka.
 • Personál našej firmy sa pravidelne zúčastňuje v Taliansku školenia pri uvádzaní nových výrobkov na trh alebo školenia pre servisných technikov.

Naša firma je držiteľom certifikácie pre opravy najzložitejších elektronických produktov Telwin:
Školenie 2015/ I
Školenie 2015 / II
Školenie 2014/ II
Školeni 2014/ I
Ako dovozcovia držíme skladom 90% náhradných dielov, ktoré podliehajú najväčšiemu opotrebeniu.
Sme schopní dodať akékoľvek ďalšie príslušenstvo zložitých strojov, ktoré nie je v základnej výbave.

VIDEO
Tu sa môžete pozrieť na video do roboticky vybavených prevádzok, skladu, expedície a vývojové pracoviská. Všade vládne čistota a poriadok. To môžeme potvrdiť z vlastnej skúsenosti z niekoľkých návštev tejto firmy. Firemná kultúra je tu na veľmi vysokej úrovni. Spustiť video tu .......  

KATALÓG

V katalógu Telwin (PDF 30 MB) nájdete produkty i kompletné příslušenstvo:

Kompletný katalóg Telwin 2021

Kompletný katalóg Telwin 2020

Kompletný katalóg Telwin 2019

Kompletní katalóg Telwin 2018

Kompletní katalóg Telwin 2017

 NAŠA PONUKA TELWIN:

 • Zváračky co2 (MIG-MAG) Analógové Telwin: klasické zváračky MIG-MAG s trafom, regulácia zváracieho prúdu je riešená prepínačom odbočiek a posuv drôtu je ručne nastaviteľný. Je tu výkonová škála od prevedenia pre kutilov až po dielenské použitie.
 • Zváračky co2 (MIG-MAG) Analógové Telwin pre priemysel: klasické zváračky MIG-MAG s trafom, regulácia zváracieho prúdu je riešená prepínačom odbočiek a posuv drôtu je ručne nastaviteľný. Táto kategória zváračiek je dimenzovaná pre použitie v priemyselných prevádzkach.
 • Invertorové zváračky CO2 (MIG-MAG) pre priemysel a dielenské použitie: Základom týchto zváračiek je invertor (nie je tu trafo). Tieto invertorové zváračky CO2 môžu mať aj výstup pre zváranie MMA (obaľovanou elektródou). Nastavenie zváracieho prúdu sa deje potenciometrom, nastavenie ďalších parametrov sa deje synergicky (automatické nastavenie niekoľkých parametrov pri zadaní zváracieho prúdu, plynu a materiálu) Tieto invertorové zváračky môžu byť vybavené ešte ďalšími funkciami ako pulzným režimom, pulz v pulzu atď.
 • Zváracie invertory MMA: základné prevedenie týchto zváracích invertorov je určené predovšetkým pre zváranie MMA - obalenou elektródou. S týmito zváracími invertory sa dá zvárať aj metódou TIG, ale nie sú vybavené špeciálnymi funkciami pre túto metódu.
 • Zváračky TIG vybavené funkciami pre jednoduché zváranie metódou TIG. Nájdete tu zváracie invertory DC pre zváranie ocelí aj zváracie invertory AC pre zváranie hliníka a farebných kovov.
 • Špeciálne zváracie invertory do ťažkých prevádzok: tieto špeciálne zváracie invertory majú niekoľko prídavných funkcií ako je bezpečné napätie na výstupe pre mokré prostredie, multifunkčný ochranu pre napojenie na elektrocentrály, schopnosť napojenie na dlhé predlžovacie prívody kde môže napájacie napätie kolísať od 100 do 250 V.
 • Plazmové rezačky Telwin: široká škála plazmových rezačiek v invertorový prevedení aj plazmové rezačky s klasickým trafom.
 • Bodové zváračky Telwin: bodovacie zváračky Telwin predstavujú širokú škálu od ručných bodovacích klieští cez karosárske spotterov, "nastreľovacie bodovky" pre jednostranné bodovanie tŕňov, skrutiek a pod. Až po stojanové stacionárne bodovačkami do priemyslu.
 • Trafozváračky Telwin: klasické trafozváračky mnohých prevedení a výkonov, pre domácich majstrov a priemysel.
 • Indukčné ohrievače Telwin - pre zohrievanie skrutiek, pre široké použitie v autoopravárenstve aj.
 • Nabíjačky autobatérií a štartovacie vozíky Telwin: široká škála nabíjačiek pre osobné aj nákladné autá, ťažké stroje, nabíjačky pre gélové a suché akumulátory. Štartovacie vozíky mnohých prevedeniach, klasické aj digitálne.
 • Prenosné batériové štartovacie zdroje: batériové prenosné aj pojazdné štartovacie zdroje 12 V aj 24 V.
 • Konvertory - meniče pre premenu batériového napätia Telwin 12 V = na sieťové napätie 230 V / 50 Hz
 • Náhradné diely: náhradné diely a spotrebný materiál a príslušenstvo pre celý sortiment produktov Telwin.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.