Svářečka CO2 Technomig 210 Dual Synergic Telwin

Kód: 816231
Neohodnotené
Značka: Telwin
814 € 678,33 € bez DPH
Skladom

Multifunkční svářečka CO2 - svářecí invertor CO2 (MIG-MAG) Technomig 210 Dual Synergic Telwin, MIG/MAG, MMA, TIG DC/LIFT, VRD. Microprocesorem řízený svářecí invertor CO2 (MIG-MAG) 20-200 A, 230 V, pro sváření bez plynu s trubičkovým drátem, i pro sváření s plynem. Naprosto jednoduché plně synergické nastavení, 25 přednastavených svářecích programů s možností korekce. Ideální svářečka pro autokarosáře a malé zámečnické výroby. Made in Italy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Multifunkční svářečka CO2 - svářecí invertor CO2 (MIG-MAG) Technomig 210 Dual Synergic Telwin, MIG/MAG, MMA, TIG DC/LIFT, VRD microprocesorem řízený svářecí invertor CO2 MIG-MAG, pro sváření bez plynu i s plynem, středně profesionální stroj pro autoopravárenství a malé zámečnické provozy.

 • Naprosto jednoduché ovládání díky synergickému nastavení svářečky. (nastavením tloušťky svařovaného materiálu se automaticky nastaví další parametry svařovacího procesu) Nastavení je možné ručně korigovat dle specifických podmínek.
 • Tovární konfigurace nastavena pro sváření bez plynu s trubičkovým drátem FLUX
 • Po jednoduché změně polarity je svářečka nachystaná pro sváření s plynem MIG-MAG
 • 25 přednastavených synergických programů s možností korekce
 • Nastavitelný náběh svářecího proudu, nastavitelná elektronická reaktance, 2/4 takt, dofuk plynu
 • Pro cívky drátu max. 5 kg
 • Díky plynule nastavitelnému svářecímu proudu od 20 A lze provádět tvrdé pájení bez poškození pozinkovaného materiálu za použití pájecího drátu
 • Dále je možné svařovat: ocel, nerez, hliník, pozink
 • Sváření obalovanou elektrodou
 • Výbava: svářecí invertor, kompletní hořák 3 m s EURO koncovkou

 

Dodatočné parametre

Kategória: Zváračky CO2 (MIG-MAG) Invertorové
Napájecí napětí: 230 V
Speciální vlastnosti invertorů: VRD - Pro zvýšení bezpečnosti je redukováno napětí na svářecí elektrodě v režimu přerušení sváření na napětí tzv. "bezpečné"
Svařovací metoda: Mig-Mag/Flux/Tvrdé pájení/MMA/TIG DC Lift
Svařovací proud: 20-200 A
Napětí naprázdno: 78 V
Krytí: IP 23
Váha: 13 kg
Rozměry: 460x240x360 mm
Výkonová využitelnost - zatěžovatel při teplotě okolí 40°C: 180 A při 20%, 100 A při 60%
Primární proud 60%/max.: 15/32 A
Příkon 60%/max.: 2,2/5 kW
Funkce ATC: Funkce svářečky, která kontroluje a řídí teplotu oblouku při svařování tenkých materiálů
Svařovací drát ocel Ø: 0,6-1 mm
Svařovací drát nerez Ø: 0,8-1 mm
Svařovací drát hliník Ø: 0,8-1 mm
Trubičkový drát FLUX Ø: 0,8-1,2 mm
Obalovaná elektroda Ø: 1,6-3,2 mm
Pro cívky drátu: do 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Telwin je významný taliansky výrobca zváracej techniky a nabíjacej techniky. Alfin Trading s.r.o. - dovozca výrobkov firmy Telwin.

Predstavenie značky výrobcu zváracej techniky a nabíjacie techniky Telwin:

TECHNOLÓGIA A KVALITA

Firma Telwin je držiteľom certifikátu kvality ISO 9001, výrobky sú podrobované vo výrobe a na výstupe dôkladnej kontrole kvality.
Zváračky CO2, invertorové zváračky, invertory CO2, odporové bodovacie zváračky, plazmové rezačky, nabíjačky autobatérií, štartovacie zdroje, štartovacie vozíky firmy Telwin sa stali synonymom pre kvalitu v oblasti zváracia technika a nabíjačiek autobatérií. Zváracia technika Telwin udáva smer vývoja v oblasti zváracích metód a zváracích postupov. Kúpou výrobkov Telwin získate výrobok vysokej technickej úrovne a vysokej kvality.
Všetky výrobky značky Telwin vyhovujú európskej direktíve 2004/40 / EC pojednávajúce o vplyve elektromagnetického žiarenia na pracovníkov. Na pracovisku, kde sa používajú zváračky Telwin sa teda nemusí dodatočne merať intenzita elelektromagnetického žiarenia s ohľadom na hygienu práce. Zváracia technika firmy Telwin dáva záruku zhody práve s direktívou 2004/40 / EC.Tohoto významného úspechu dosiahla firma Telwin v spolupráci s prestížnou univerzitou v Padove, kde získala pre svoje výrobky aj certifikát. Všetky zváračky a nabíjačky autobatérií firmy Telwin vyhovujú normám EN 50445, EN 50444 a EN 50505.Výrobky, ktoré nie sú testované podľa týchto uvedených noriem nesmie od 7/2009 používať certifikačnú značku Európskej únie CE.

Firma Alfin Trading s.r.o.je priamy dovozca produktov Telwin.

 • Čo získate kúpou výrobku Telwin?
 • Získate kvalitný výrobok talianskej konštrukcie, vyrobený talianskou robotickou technológiou s vylúčením "ľudského faktora", s dôslednou výstupnou kontrolou.
 • Konštrukcia moderných elektronických zváračiek, nabíjačiek atd.je výsledok dlhoročnej tradície, spolupráca s univerzitou v Padove, na vývoji sa podieľa niekoľko desiatok vývojových konštruktérov.
 • Firma Telwin vyváža do 120 krajín po celom svete a Alfin Trading s.r.o. je jej významným partnerom v ČR.
 • Výrobky Telwin sú povestné svojou kvalitou a takmer nulovú poruchovosťou.
 • Pri zložitejších výrobkov vykonávame predvedenie a zaškolenie priamo u zákazníka podľa požiadaviek konkrétnej technológie.
 • Pred nákupom výrobku poradíme s výberom vhodného modelu pre potrebu zákazníka.
 • Personál našej firmy sa pravidelne zúčastňuje v Taliansku školenia pri uvádzaní nových výrobkov na trh alebo školenia pre servisných technikov.

Naša firma je držiteľom certifikácie pre opravy najzložitejších elektronických produktov Telwin:
Školenie 2015/ I
Školenie 2015 / II
Školenie 2014/ II
Školeni 2014/ I
Ako dovozcovia držíme skladom 90% náhradných dielov, ktoré podliehajú najväčšiemu opotrebeniu.
Sme schopní dodať akékoľvek ďalšie príslušenstvo zložitých strojov, ktoré nie je v základnej výbave.

VIDEO
Tu sa môžete pozrieť na video do roboticky vybavených prevádzok, skladu, expedície a vývojové pracoviská. Všade vládne čistota a poriadok. To môžeme potvrdiť z vlastnej skúsenosti z niekoľkých návštev tejto firmy. Firemná kultúra je tu na veľmi vysokej úrovni. Spustiť video tu .......  

KATALÓG

V katalógu Telwin (PDF 30 MB) nájdete produkty i kompletné příslušenstvo:

Kompletný katalóg Telwin 2021

Kompletný katalóg Telwin 2020

Kompletný katalóg Telwin 2019

Kompletní katalóg Telwin 2018

Kompletní katalóg Telwin 2017

 NAŠA PONUKA TELWIN:

 • Zváračky co2 (MIG-MAG) Analógové Telwin: klasické zváračky MIG-MAG s trafom, regulácia zváracieho prúdu je riešená prepínačom odbočiek a posuv drôtu je ručne nastaviteľný. Je tu výkonová škála od prevedenia pre kutilov až po dielenské použitie.
 • Zváračky co2 (MIG-MAG) Analógové Telwin pre priemysel: klasické zváračky MIG-MAG s trafom, regulácia zváracieho prúdu je riešená prepínačom odbočiek a posuv drôtu je ručne nastaviteľný. Táto kategória zváračiek je dimenzovaná pre použitie v priemyselných prevádzkach.
 • Invertorové zváračky CO2 (MIG-MAG) pre priemysel a dielenské použitie: Základom týchto zváračiek je invertor (nie je tu trafo). Tieto invertorové zváračky CO2 môžu mať aj výstup pre zváranie MMA (obaľovanou elektródou). Nastavenie zváracieho prúdu sa deje potenciometrom, nastavenie ďalších parametrov sa deje synergicky (automatické nastavenie niekoľkých parametrov pri zadaní zváracieho prúdu, plynu a materiálu) Tieto invertorové zváračky môžu byť vybavené ešte ďalšími funkciami ako pulzným režimom, pulz v pulzu atď.
 • Zváracie invertory MMA: základné prevedenie týchto zváracích invertorov je určené predovšetkým pre zváranie MMA - obalenou elektródou. S týmito zváracími invertory sa dá zvárať aj metódou TIG, ale nie sú vybavené špeciálnymi funkciami pre túto metódu.
 • Zváračky TIG vybavené funkciami pre jednoduché zváranie metódou TIG. Nájdete tu zváracie invertory DC pre zváranie ocelí aj zváracie invertory AC pre zváranie hliníka a farebných kovov.
 • Špeciálne zváracie invertory do ťažkých prevádzok: tieto špeciálne zváracie invertory majú niekoľko prídavných funkcií ako je bezpečné napätie na výstupe pre mokré prostredie, multifunkčný ochranu pre napojenie na elektrocentrály, schopnosť napojenie na dlhé predlžovacie prívody kde môže napájacie napätie kolísať od 100 do 250 V.
 • Plazmové rezačky Telwin: široká škála plazmových rezačiek v invertorový prevedení aj plazmové rezačky s klasickým trafom.
 • Bodové zváračky Telwin: bodovacie zváračky Telwin predstavujú širokú škálu od ručných bodovacích klieští cez karosárske spotterov, "nastreľovacie bodovky" pre jednostranné bodovanie tŕňov, skrutiek a pod. Až po stojanové stacionárne bodovačkami do priemyslu.
 • Trafozváračky Telwin: klasické trafozváračky mnohých prevedení a výkonov, pre domácich majstrov a priemysel.
 • Indukčné ohrievače Telwin - pre zohrievanie skrutiek, pre široké použitie v autoopravárenstve aj.
 • Nabíjačky autobatérií a štartovacie vozíky Telwin: široká škála nabíjačiek pre osobné aj nákladné autá, ťažké stroje, nabíjačky pre gélové a suché akumulátory. Štartovacie vozíky mnohých prevedeniach, klasické aj digitálne.
 • Prenosné batériové štartovacie zdroje: batériové prenosné aj pojazdné štartovacie zdroje 12 V aj 24 V.
 • Konvertory - meniče pre premenu batériového napätia Telwin 12 V = na sieťové napätie 230 V / 50 Hz
 • Náhradné diely: náhradné diely a spotrebný materiál a príslušenstvo pre celý sortiment produktov Telwin.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.