Servis

SLOVENSKO:

Záručné opravy dopravujeme do servisu do Českej Republiky na naše náklady.

Servisné stredisko SK - pozáručné opravy: 
Peter Ivanič - Zvarstroj
Debnárska 260/39
976 55 Ľubietová (Banská Bystrica)
Tel. +421 903 021 480
Mail: zvarstroj@gmail.com
Vykonávame záručný aj pozáručný servis ZNAČIEK:  
TelwinLavorFASA


Technické otázky

Pokiaľ máte nejaké technické otázky ohľadom ponúkaných strojov, neváhajte nás kontaktovať, náš technický personál je školený priamo u výrobcov, preto môžeme poskytnúť kvalitné informácie o predávanom sortimente, servisu, konštrukcii strojov atď.

Náhradné diely

Nemožno mať na týchto stránkach všetky náhradné diely a príslušenstvo. Pokiaľ hľadáte diely alebo príslušenstvo na staršie stroje alebo na stroje, ktoré nemáme v ponuke, volajte nášho servisného technika tel. +420 77 55 66 032. Alebo nás kontaktujte e-mailom, viď nižšie. V e-mailu uvádzajte kontaktnú osobu a telefón.

Náhradné diely Telwin:

Pre usnadnenie identifikácie náhradného dielu opíšte zo štítka sériové číslo - viď obrázok.

Ceny opráv

predbežnú cenu opravy stanovujeme po identifikácii závady, zákazníkovi je cena oznámená vopred. Pokiaľ si zákazník nechá výrobok opraviť, identifikáciu závady neúčtujeme.
Ak sa zákazník rozhodne po identifikácii závady výrobok neopravovať, vyhradzujeme si právo účtovať náklady spojené s identifikáciou závady, zvlášť u prípadov náročných na čas.

UPOZORNENIE:

Opravy veľkých strojov, vzhľadom obmezenej skladovej ploche, je potrebné konzultovať vopred. K tomuto použite e-mailovú adresu servis@alfin-trading.cz. Oprava musí byť servisom odsúhlasená s termínom dodania k oprave. Ak doručíte stroj do opravy bez objednania a následného odsúhlasení termínu, nemusí byť Vaša zákazka prijatá. To sa netýka záručných opráv.

Kontakt

Mail opravy strojov a všetké náhradné diely:     servis@alfin-trading.cz        /     tel. +420 77 55 66 032

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.