Zavrieť
(0) položiek
Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.
Všetky kategórie
  Filters
  Mena € / CZK
  Hľadanie

  Bodové zváračky pre automotive

  Bodové zváračky pre profesionálne autoopravárenstvo. Produkty z tejto kategórie sa dodávajú v konfigurácii presne určenej zákazníkovi na mieru, podľa jeho prevádzkových potrieb. Z tohto dôvodu nie sú pri jednotlivých produktoch ceny. Tieto produkty môžu mať veľké množstvo voliteľného príslušenstva, ktoré je dodávané na želanie.

  Zobraziť ako Mriežka Zoznam
  Triediť podľa
  Náhľad Na stránku

  Invertorová bodová zváračka INVERSPOTTER 13500 Smart Aqua Telwin

  823349
  Cena na vyžiadanie
  Invertorová bodová zváračka INVERSPOTTER 13500 Smart Aqua Telwin pre špičkové autokarosárne a priemysel. Základnou funkciou tohto invertora je schopnosť automaticky rozoznať druh bodovaného materiálu (plechy pevnostné HSS, oceľ atď) a nastaviť automaticky bodovací režim bez zásahu obsluhy. Táto funkcia je nepostrádateľná u dnešných moderných karosérií, ktoré sú z mnohých rôznych materiálov !!

  Invertorová bodová zváračka INVERSPOTTER 14000 Smart Aqua Telwin

  823350
  Cena na vyžiadanie
  Invertorová bodová zváračka INVERSPOTTER 14000 Smart Aqua Telwin pre špičkové autokarosárne a priemysel. Základnou funkciou tohto invertora je schopnosť automaticky rozoznať druh bodovaného materiálu (plechy pevnostné HSS, oceľ atď) a nastaviť automaticky bodovací režim bez zásahu obsluhy. Táto funkcia je nepostrádateľná u dnešných moderných karosérií, ktoré sú z mnohých rôznych materiálov !!

  Bodové zváračky pre automotive

  Filter by:

  Clear All