Alfin Trading s.r.o. - vybavení pro dílnu, dům a zahradu - svářecí technika, svářečky, kompresory, nabíječky


Telwin - značka zastúpená v našom e-shope

Telwin

Naša firma je priamy dovozca produktov Telwin

Čo získate kúpou výrobku Telwin ?

  • Získate kvalitný výrobok talianskej konštrukcie, vyrobený talianskou robotickou technológiou s vylúčením " ľudského faktora ", s dôslednou výstupnou kontrolou .
  • Konštrukcia moderných elektronických zváračiek, nabíjačiek atd.je výsledok dlhoročnej tradície, spolupráca s univerzitou v Padove, na vývoji sa podieľa niekoľko desiatok vývojových konštruktérov.
  • Firma Telwin vyváža do 120 krajín po celom svete a Alfin Trading sro je jej významným partnerom.
  • Výrobky Telwin sú povestné svojou kvalitou a takmer nulovou poruchovosťou.
  • Pri predaji zložitejších výrobkov vykonávame predvedenie a zaškolenie priamo u zákazníka podľa požiadaviek konkrétnej technológie .
  • Pred nákupom výrobku poradíme s výberom vhodného modelu pre potrebu zákazníka .
  • Personál našej firmy sa pravidelne zúčastňuje v Taliansku školení pri uvádzaní nových výrobkov na trh alebo školenie pre servisných technikov.
  • Naša firma je držiteľom certifikácie pre opravy najzložitejších elektronických produktov Telwin. Servisný certifikát tu.
  • Ako dovozcovia držíme skladom 90 % náhradných dielov , ktoré podliehajú najväčšiemu opotrebeniu.
  • Sme schopní dodať akékoľvek ďalšie príslušenstvo zložitých strojov, ktoré nie je v základnej výbave.


Predstavenie značky výrobcu zváracej techniky a nabíjacej techniky Telwin :

TECHNOLÓGIA A KVALITA

Talianska firma Telwin je držiteľom certifikátu kvality ISO 9001 , výrobky sú podrobované vo výrobe a na výstupe dôkladnej kontrole kvality .
Zváračky CO2 , invertorové zváračky, invertory CO2 , odporové bodovacie zváračky, plazmové rezačky , nabíjačky autobatérií , štartovacie zdroje , štartovacie vozíky firmy Telwin sa stali synonymom pre kvalitu v oblasti zváracia technika a nabíjačiek autobatérií . Zváracia technika Telwin udáva smer vývoja v oblasti zváracích metód a zváracích postupov . Kúpou výrobkov Telwin získate výrobok vysokej technickej úrovne a vysokej kvality .
Všetky výrobky značky Telvin vyhovujú európskej direktíve 2004/40/EC pojednávajúce o vplyve elektromagnetického žiarenia na pracovníkov . Na pracovisku , kde sa používajú zváračky Telwin sa teda nemusí dodatočne merať intenzita elelektromagnetického žiarenia s ohľadom na hygienu práce . Zváracia technika firmy Telwin dáva záruku zhody práve s direktívou 2004/40/EC.Tohoto významného úspechu dosiahla firma Telwin v spolupráci s prestížnou univerzitou v Padove , kde získala pre svoje výrobky aj certifikát . Všetky zváračky a nabíjačky autobatérií firmy Telwin vyhovujú normám EN 50445 , EN 50444 a EN 50505.Výrobky , ktoré nie sú testované podľa týchto uvedených noriem nesmie od 7 / 2009 používať certifikačnú značku Európskej únie CE .

VIDEO

Tu sa môžete pozrieť na video do roboticky vybavených prevádzok , skladu , expedície a vývojové pracoviská . Všade vládne čistota a poriadok . To môžeme potvrdiť z vlastnej skúsenosti z niekoľkých návštev tejto firmy . Firemná kultúra je tu na veľmi vysokej úrovni . Spustiť video tu .......

KATALÓG

Kompletný katalóg Telwin tu ..... PDF 13 MB

NAŠA PONUKA TELWIN :

Zváračky co2 ( MIG - MAG ) Analógové Telwin : klasické zváračky MIG - MAG s trafom , regulácia zváracieho prúdu je riešená prepínačom odbočiek a posuv drôtu je ručne nastaviteľný . Je tu výkonová škála od prevedenia pre kutilov až po dielenské použitie .

Zváračky co2 ( MIG - MAG ) Analógové Telwin pre priemysel : klasické zváračky MIG - MAG s trafom , regulácia zváracieho prúdu je riešená prepínačom odbočiek a posuv drôtu je ručne nastaviteľný . Táto kategória zváračiek je dimenzovaná pre použitie v priemyselných prevádzkach .

Zváračky CO2 - digitálny Telwin : kategória zváračiek pre priemyselné použitie , ktoré majú klasické trafo , prúd sa nastavuje prepínačom odbočiek na transformátore . Tieto zváračky MIG - MAG majú zvlášť podávač drôtu a na ňom digitálne synergické nastavenie zváracieho procesu . Prepínačom nastavíte požadovaný zvárací prúd , na podávači drôtu nastavíte druh plynu , druh drôtu , druh materiálu a zváračka si automaticky nastaví synergicky ostávajúce parametre ( automatické nastavenie niekoľkých parametrov pri zadaní zváracieho prúdu , plynu a materiálu ) . Ovládanie týchto funkcií je digitálny .

Invertorové zváračky CO2 ( MIG - MAG ) pre priemysel a dielenské použitie : Základom týchto zváračiek je invertor ( nie je tu trafo ) . Tieto invertorové zváračky CO2 môžu mať aj výstup pre zváranie MMA ( obaľovanou elektródou ) . Nastavenie zváracieho prúdu sa deje potenciometrom , nastavenie ďalších parametrov sa deje synergicky ( automatické nastavenie niekoľkých parametrov pri zadaní zváracieho prúdu , plynu a materiálu ) Tieto invertorové zváračky môžu byť vybavené ešte ďalšími funkciami ako pulzným režimom , pulz v pulzu atď

Zváracie invertory MMA : základné prevedenie týchto zváracích invertorov je určené predovšetkým pre zváranie MMA - obalenou elektródou . S týmito zváracími invertory sa dá zvárať aj metódou TIG , ale nie sú vybavené špeciálnymi funkciami pre túto metódu .

Zváracie invertory TIG : zváracie invertory TIG vybavené funkciami pre ľahké zváranie metódou TIG . Nájdete tu zváracie invertory DC pre zváranie ocelí aj zváracie invertory AC pre zváranie hliníka a farebných kovov .

Špeciálne zváracie invertory do ťažkých prevádzok : tieto špeciálne zváracie invertory majú niekoľko prídavných funkcií ako je bezpečné napätie na výstupe pre mokré prostredie , multifunkčný ochranu pre napojenie na elektrocentrály , schopnosť napojenie na dlhé predlžovacie prívody kde môže napájacie napätie kolísať od 100 do 250 V. Viac tu ....

Plazmové rezačky Telwin : široká škála plazmových rezačiek v invertorový prevedenie aj plazmové rezačky s klasickým trafom .

Bodovacie zváračky Telwin : bodovacie zváračky Telwin predstavujú širokú škálu od ručných bodovacích klieští cez karosárske spotterov , " nastreľovacie bodovky " pre jednostranné bodovanie tŕňov , skrutiek apod až po stojanové stacionárne bodovačkami do priemyslu .

Trafozváračky Telwin : klasické trafozváračky mnohých prevedení a výkonov , pre kutilov a priemysel .

Nabíjačky autobatérií a štartovacie vozíky Telwin : široká škála nabíjačiek pre osobné aj nákladné autá , ťažké stroje , nabíjačky pre gélové a suché akumulátory . Štartovacie vozíky mnohých prevedení , klasické aj digitálne .

Prenosné batériové štartovacie zdroje : batériové prenosné i pojazdné štartovacie zdroje 12 V aj 24 V.

Konvertory pre premenu batériového napätia Telwin 12 V = na sieťové napätie 230 V/50 Hz

Náhradné diely : náhradné diely a spotrebný materiál a príslušenstvo pre celý sortiment produktov Telwin .

 


V našej ponuke nájdete zariadenie pre dielne, domáce potreby, elektro, kancelárské zariadenie, a dialšie.

Po prezrení nážho katalógu si vyberte jednu z hlavných kotegórií produktov v hornej časti stránky, alebo môžte použiť vyhľadávací formulár nad týmto textom, kam môžte zadať typ, kód alebo označenie tovaru ( napr. "kompresor", "zváračka" atd.).

Tovar môžte zakúpiť v našom e-shope. Registrácia nie je k nákupu povinná, ponúká však niektoré výhody.